13 Haziran 2024 Perşembe Ücretsiz Oyunlar! Epic Games Ücretsiz Oyunu!

0

13 Haziran 2024 Perşembe Ücretsiz (*13*)! Epic Games Ücretsiz Oyunu!

Okulların kapanmasına azca bir süre kala vatandaşlar parasız ve indirimde olan oyunları araştırmaya devam ediyor. Steam’e rakip olarak kısa bir süre ilkin piyasaya dahil olan ve ilk günden itibaren birbirinden kaliteli oyunları, kullanıcılarına parasız bir halde sunmaya devam ediyor. Bu nedenle oyunseverler ve oyun almak isteyenler Epic Games’in parasız oyunlarını merak ediyor, araştırıyor. Arama motorlarında Epic Games nedir? Epic Games parasız oyunlar, Epic Games oyun dağıtıyor mu? Araştırması yapıyor. Kocaeli Gündem sizin için bilgileri araştırdı ve derledi.

EPIC GAMES NEDİR?

Epic Games, bir video oyun geliştiricisi ve yayıncısıdır, ek olarak bir dijital oyun mağazası işletmektedir. Şirket, bilhassa “Fortnite” şeklinde popüler oyunların yanı sıra, oyun geliştirme endüstrisinde yaygın olarak kullanılan “Unreal Engine” adlı oyun motoru ile bilinmektedir.

EPIC GAME ÜCRETSİZ OYUN 13 HAZİRAN 2024 PERŞEMBE

13 Haziran 2024 Perşembe günü akşamına kadar Epic Games üstünde hesabı bulunan hepimiz parasız bir halde oyuna haiz olabilecek. Bugün dağıtılan oyunlardan birisi Idle Champions of the Forgotten Realms diğeri ise Redout 2 oldu. Oyunun mevzuları sırasıyla şu şekilde:

Idle Champions of the Forgotten Realms, D&D çoklu evrenlerindeki karakterleri tek bir büyük macerada toplayan bir Dungeons & Dragons strateji yönetim oyunudur.

Evrendeki en süratli yarış oyunu. Redout 2, klasik arcade yarış oyunlarına ithafen hazırlanan ve yarı terk edilmiş Dünya’daki distopik boş arazilerde yarışmanın galaksinin en popüler sporlarından biri olduğu, eleştirmenlerce beğenilen Redout’un devam oyunudur.

Leave A Reply

Your email address will not be published.