Genel

13 Haziran 2024 Perşembe Survivor All Star Final Yarışmacıları Kim? Finale Kim Kaldı?

Meşhur iş insanı Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8 ekranlarında gösterilen ve her sürem izlenme rekorları kıran Survivor, 2024 senesinde All Star konsepti ile karşımıza çıktı. Sunuculuğunu bazen Acun Ilıcalı’nın, çoğu zaman de Murat Ceylan’ın yapmış olduğu programda, final heyecanı İstanbul’da başladı. Dün gösterilen bölümün arkasından Nefise, Batuhan, Ögeday ve Seda finale kalmıştı. Finale kalan dört isim şu an kendi aralarında oynuyor. Ögeday – Seda ve Batuhan Nefise yarışması kıran kırana bir mücadeleye sahne oluyor.

ÖGEDAY – SEDA OYUNUNDA SON DURUM

Ögeday ve Seda içinde oynanan oyunun başlangıcında, Ögeday daha başarıya ulaşmış bir atış yapmış olduğu için oyunları seçmişti. (*13*) gelen işaretleri ve dubaları düşürme oyununu seçen Ögeday, an itibariyle rakibi Seda’yı 5-1’lik skor ile yeniyor. Yarışmanın son anları nefes kesti. Üst üste kaçırılan dubaların arkasından sakin kalan Ogeday, adını finale yazdırdı.

BATUHAN – NEFİSE OYUNUNDA SON DURUM

Yarışma öncesi Nefise’nin favori olduğundan bahseden Batuhan Karacakaya, Nefise’nin 3 puan gerisine düştü. Nefise de tıpkı Ögeday benzer biçimde (*13*) gelen işaretleri ve dubaları düşürme oyununu seçti. Nefise, an itibari ile 6-1’lık üstünlüğünü koruyor. Nefise, Batuhan’ı 6-1’lik skorla yendi ve finalde Ogeday ile eşleşti.

Kaynak: Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu